SPONSORĒŠANA

Sveicināti!

Mani sauc Madars Razma. Uz doto brīdi esmu viens no vadošajiem šautriņu metējiem Baltijas un Skandināvijas reģionā ar lielu potenciālu un izaugsmes iespējām nākotnē, tāpēc aicinu uzņēmumus slēgt ziedojuma līgumu ar sabiedriska labuma organizāciju par atbalsta sniegšanu, tādējādi iegūstot uzņēmuma ienākuma nodokļa atlaidi 85% apmērā no ziedotās summas un reklāmu par naudu, kura tāpat tiktu nomaksāta nodokļos!

Sponsoru ieguvums:

1. reklāma uz spēļu krekliem un šautriņu inventāra visos turnīros Baltijā un Eiropā, tai skaitā atsevišķos gadījumos arī televīzijas tiešraidēs

2. reklāma mājas lapā – www.madarsrazma.com/

3. pieminēšana sporta medijos, intervijās un sociālajos tīklos.

Tāpat tiek izskatītas arī citas sponsora vēlmes un uzņēmuma atpazīstamības veicināšanas iespējas, tai skaitā, sadarbībā ar Latvijas Darts Organizāciju, piedāvāju rīkot izklaides turnīrus korporatīvos pasākumos.

Gadījumā, ja arī Jūsu uzņēmums ir ieinteresēts sniegt finansiālu atbalstu startiem starptautiskās šautriņu mešanas sacensībās Baltijā un Eiropā vai rīkot izklaides turnīrus, tad lūgums sazināties pa zemāk norādīto kontaktinformāciju:

mobilais tālrunis: +37126490424

e – pasts: contact@madarsrazma.com

Augsti novērtēju un pateicos visiem saviem atbalstītajiem, ar kuru palīdzību šobrīd varu veiksmīgi cīnīties starptautisku reitingu šautriņu mešanas sacensībās Eiropā.

Ar cieņu un cerību uz turpmāku sadarbību, Madars Razma.